Nasza oferta

Opakowania styropianowe i polipropylenowe


     Firma „STYROMAX” produkuje różnego rodzaju opakowania styropianowe i polipropylenowe według indywidualnych zamówień i projektów klienta. Opakowania te służą m.in. do zabezpieczania sprzętu AGD i RTV. Charakteryzują się niezwykłą lekkością a zarazem wytrzymałością i elastycznością (opakowania z polipropylenu).

Formy wtryskowe do styropianu

Istotnym atutem w naszej działalności jest posiadanie własnej narzędziowni, zajmującej się wytwarzaniem i adaptacją form wtryskowych do produkcji wszelkiego rodzaju kształtek i opakowań. Specjalistyczne oprzyrządowanie do którego należą m.in. obrabiarki numeryczne w połączeniu z wykwalifikowanym, kompetentnym zespołem specjalistów pozwalają na zaspokojenie większości potrzeb naszych klientów w dziedzinie wytwarzania produktów z EPS i EPP. Doatkowo nasza oferta obejmuej także naprawę form wtryskowych.

Opakowania wytwarzane są z różnego rodzaju surowców - również o podwyższonych właściwościach termicznych lub obniżonej chłonności wody. Przetwarzamy m.in.: LAMBDAPOR, PERIPOR, ARCEL i inne.

Produkując opakowania styropianowe i polipropylenowe od wielu lat, dla uznanych na rynkach światowych firm z branży elektronicznej, oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu nowych wzorów opakowań.

Czas od wykonania projektu do wyprodukowania gotowego wyrobu wynosi nawet poniżej dwóch tygodni!