Nasza oferta
Jajka styropianowe

Jajko styropianowe - polski producent

Jesteśmy producentem jajek styropianowych. Posiadamy w ofercie jajka styropianowe wykonane z twardego styropianu o wymiarach 5, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 18, 20, 30, 40, 52 cm.
Jajko styropianowe 20 cm i 30 cm składają się z dwóch połówek łączonych na wpust.

 

Producent jajek styropianowych - do kogo kierujemy swą ofertę?

Jeszcze niedawno wśród ozdób tradycyjnie spotykanych w okolicy Świąt Wielkanocnych można było wymienić jedynie pluszowe kurczaczki oraz różnego rodzaju pisanki i wydmuszki. Od niedawna jednak, wraz z popularyzacją różnego rodzaju technik rękodzielniczych, popularne zaczęły stawać się również jajka ze styropianu.

 

Skąd się wzięła tak duża popularność jajek ze styropianu?

 

Wzrost cen miał wiele powodów, najważniejsze z nich są jednak dwa:

  • popularyzacja technik typu decoupage. Po etapie pewnego zachłyśnięcia się ofertą tanich, gotowych przedmiotów, na ogół produkcji chińskiej - nastała swoista moda na rękodzieło. W ramach tego rękodzieła obok scrapbookingu bardzo popularny stał się decoupage, czyli sposób ozdobienia przedmiotów polegający na przyklejaniu na nich różnorodnych ozdób i lakierowaniu ich w celu zabezpieczenia powierzchni. Najczęściej wykorzystywane były do tego proste pudełka czy nawet meble, od jakiegoś czasu jednak coraz powszechniej wykorzystywane są bardziej oryginalne kształty, jak choćby właśnie jajka styropianowe.
  • dostępność materiału. O ile wcześniej producenci przedmiotów ze styropianu oferowali różnego rodzaju kształty, to jajko styropianowe pojawiło się w ofercie stosunkowo niedawno. Osoby zajmujące się ozdabianie przedmiotów szybko jednak odkryły, jak wielki potencjał niesie w sobie wykorzystanie takich jajek. Ozdabianie jajek styropianowych techniką decoupage jest bowiem bardzo proste, a uzyskiwany efekt jest często niesamowicie efektowny.

 

Na co warto zwrócić uwagę podczas kupowania jajek styropianowych?

Choć początkowo stanowiły pewną kontrofertę dla gotowych, chińskich produktów, obecnie nawet w kwestii właśnie jajek styropianowych polscy producenci muszą konkurować z ofertą z Chin. Różnica w jakości jest jednak bardzo wyraźnie widoczna. Jeśli zatem potrzebują Państwo naprawdę wysokiej jakości jajka styropianowe producent z Polski w zasadzie jako jedyny jest w stanie ją zapewnić. Chińska alternatywa jest bowiem na ogół zdecydowanie bardziej miękka i podatna na uszkodzenia. Co więcej, stosunkowo duże i nieregularne granulki, jakie na ogół wykorzystują chińscy producenci, sprawiają że całość wygląda znacznie mniej elegancko, a poziom gładkości jest często trudny do zaakceptowania.

 

Jak wygląda asortyment jajek styropianowych?

Firma Styromax jaka producent oferuję jajka styropianowe w bardzo szerokim zakresie rozmiarów - od tych najmniejszych, mierzących jedynie kilka centymetrów, aż do giganty przekraczające pół metra. Kwestia który z rozmiarów sprawdzi się najlepiej u Państwa jest otwarta - my ze swojej strony natomiast oferujemy możliwie najszerszy asortyment, by spełnić nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Warto również zaznaczyć, że w przypadku części rozmiarów oferujemy również jajka składające się z dwóch połówek łączonych na wpust. Znacząco zwiększa to zakres możliwych do zastosowania technik dekoratorskich i może ułatwić ozdabianie. Bez względu jednak na to, jaki rozmiar jajek styropianowych Państwo wybierzecie - my ręczymy za ich jakość.

W naszej ofercie znajdą Państwo także kule styropianowe - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.