Dekoracyjne wyroby ze styropianu

Dekoracyjne wyroby ze styropianu

Rosnąca popularyzacja technik rękodzielniczych wywiera istotny wpływ na rynek wyrobów styropianowych. Starając się jak najlepiej dopowiedzieć na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania rękodzielników oraz producentów ozdób i dekoracji na bazach styropianowych stale poszerzamy nasz asortyment o nowe kształtki. W rezultacie rynek wyrobów dekoracyjnych ze styropianu jest bardzo szeroki i zróżnicowany, a dostępne artykuły oferowane są w szerokim zakresie wymiarowym.

STYROMAX to marka, która od lat specjalizuje się w produkcji wyrobów ze styropianu. Styropian wykorzystujemy do produkcji różnego typu kształtek, jednocześnie stale wzbogacając rynek o oryginalne ozdoby. Dekoracyjne wyroby ze styropianu oferujemy w wielu wariantach, każdorazowo koncentrując się na niezmiennie wysokiej jakości wyrobu gotowego.

Styropian – ozdoby

Oferta ozdób styropianowych marki STYROMAX obejmuje produkty wykonane z certyfikowanych surowców. Wyroby dekoracyjne produkujemy z twardego styropianu, dzięki czemu zachowują one niezmieniony kształt podczas dekorowania i po udekorowaniu. Jednocześnie nasze dekoracje nie kruszą się i nie pękają. Można je ozdabiać przy pomocy szpilek lub pinesek, a także elementów klejonych. Wysokiej jakości styropian bardzo dobrze toleruje klej na gorąco – zauważamy niewielkie odkształcenia, przy zachowaniu bardzo wysokiej trwałości połączenia.

Wyroby dekoracyjne ze styropianu – Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Jako producent wyrobów dekoracyjnych ze styropianu oferujemy realizację zamówień nisko-, średnio- oraz wysokonakładowych. Dostarczamy ozdoby standardowe, jak również wyroby wykonane na indywidualne zamówienie klienta. Współpracujemy przede wszystkim z odbiorcami firmowymi – producentami ozdób i dekoracji oraz dystrybutorami akcesoriów dla rękodzielników. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, zapewniając krótki czas realizacji zamówień oraz sprawną dostawę.

Klientów poszukujących wysokiej jakości kształtek styropianowych, w tym wyrobów o walorach dekoracyjnych – dekoracji świątecznych i okolicznościowych – zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.