Dystansy styropianowe

Dystansy styropianowe

Do pakowania, a jednocześnie też zabezpieczania różnego typu produktów i półproduktów w transporcie wykorzystywane są elementy styropianowe. Wśród tych wykazujących się największą funkcjonalnością można między innymi przekładki, kształtki, narożniki, ceowniki, a także dystansy styropianowe.

Dystansy styropianowe Styromax. Szeroki wybór i doskonała jakość.

Jako Styromax zajmujemy się produkcją wyrobów styropianowych różnego rodzaju i przeznaczenia. W naszym stałym asortymencie znaleźć mogą Państwo również dystansy styropianowe, które doskonale sprawdzą się w wygodnym pakowaniu i starannym zabezpieczaniu transportowanych lub magazynowanych towarów. Mnogość i zróżnicowanie oferowanych rozwiązań to gwarancja wyposażenia się w produkt dostosowany pod względem wszelkich potrzeb.

Zapewniamy dystansy styropianowe wysokiej jakości, solidne, precyzyjnie wykonane, wyróżniające się podwyższonymi walorami użytkowymi, takimi jak chociażby zdolność do absorbowania wstrząsów czy odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dostarczane przez nas produkty powstają wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, przy użyciu specjalistycznych narzędzi i nowoczesnych technologii. To wszystko przekłada się na ich niezawodność, która znajduje swoje uzasadnienie w licznym gronie w pełni usatysfakcjonowanych Klientów.

Dystansy styropianowe na zamówienie

Wspomniana zaawansowana technologia produkcji pozwala nam dostarczać dystansy styropianowe w dowolnych kształtach, wymiarach i innych parametrach, w pełni zgodnych z wytycznymi Klienta. Podejmujemy się wykonawstwa nawet najbardziej nietypowych wyrobów dla potrzeb nie tylko branż z różnych gałęzi przemysłu, ale i osób prywatnych.

Jako eksperci z ponad 20-letnim doświadczeniem potrafimy zaprojektować i stworzyć dystansy styropianowe, które nie tylko optymalnie zabezpieczą dany towar, ale też dopasują się do specyfiki przedmiotu, rodzaju transportu, branży Klienta i wszelkich innych wymagań. Na każdym etapie współpracy zapewniamy indywidualne podejście, rzetelną pomoc techniczną i wsparcie, a także sprawność i terminowość w realizowaniu powierzonych projektów.

Zapraszamy do współpracy!

Wszystkich Klientów poszukujących doświadczonego i cenionego w branży producenta wyrobów styropianowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem. Obok wysokiej jakości dystansów styropianowych znajdą tu Państwo również obszerną gamę różnego rodzaju przekładek i kształtek. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.