Producent multiplatów

Producent multiplatów – skrzynki wysiewowe ze styropianu

Niektóre warzywa wymagają długiego okresu wegetacji, dlatego aby uzyskiwać zadawalające plony hodowcy muszą odpowiednio wcześnie przygotować rozsadę. W tym celu korzystają ze skrzynek wysiewnych, nazywanych również skrzynkami wysiewowymi. Skrzynki wysiewne produkuje się z różnych materiałów. Z racji swojej głównej produkcji marka STYROMAX oferuje skrzynki wysiewowe ze styropianu. Jako producent multiplatów dostarczamy naszym Klientom szeroki wybór rozwiązań o zróżnicowanych rozmiarach. W stałym asortymencie posiadamy multiplaty dedykowane do wysiewu: pomidorów, papryki, selera, sałaty, cukinii, kabaczka, bakłażana, patisona oraz nasion ogórka.

Nasze multiplaty produkujemy z wykorzystaniem certyfikowanego surowca. Posiadamy atest higieniczny oraz certyfikat jakości zdrowotnej, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo rozsady.

Skrzynki wysiewowe na zamówienie

Jako producent multiplatów dostarczamy zarówno standardowe skrzynki wysiewne, jak i wyroby produkowane zgodnie z indywidualnymi parametrami Klienta. Dzięki temu jeszcze lepiej odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania tak upraw komercyjnych, jak i hodowców hobbystów przygotowujących rozsadę dla potrzeby własnych.

Nasze skrzynki wysiewowe charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe oddziaływanie wody. Dzięki temu zapewniają rozsadzie odpowiednie warunki do wzrostu, jednocześnie ograniczając do minimum ryzyko związane z rozwojem pleśni oraz innych niepożądanych pasożytów.

Multiplaty dla profesjonalisty i hobbysty

Skrzynki wysiewowe marki STYROMAX doskonale sprawdzają się w warunkach komercyjnych, jak i przy uprawach na małą skalę. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do dużych odbiorców z rynku rolniczego, jak również dystrybutorów akcesoriów dla ogrodników. Realizujemy średnio- i wysokonakładowe zamówienia na skrzynki wysiewne, z możliwością przygotowania skrzynek zgodnie z projektem własnym Klienta. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.