stożki styropianowe

Stożki styropianowe - sprzedaż

Marka STYROMAX to znany i ceniony producent kształtek ze styropianu o zróżnicowanym przeznaczeniu. Na potrzeby naszych Klientów oferujemy dekoracyjne wyroby ze styropianu dedykowane do produkcji ozdób okolicznościowych i dekoracji oraz do dystrybucji jako bazy dla rękodzielników. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują stożki styropianowe. Posiadamy w ofercie stożki styropianowe wykonane z twardego styropianu o wymiarach 15, 20, 28, 40 cm.

Oferowane stożki styropianowe odznaczają się bardzo dobrymi parametrami fizycznymi – nie kruszą się i nie łamią, można je dekorować przy pomocy elementów wbijanych (szpilek, pinesek, itp.) jak również elementów klejonych (klej na gorąco). Doskonale nadają się do malowania oraz ozdabiania techniką decoupage. Stożki styropianowe STYROMAX są wyrobem odznaczającym się bardzo uniwersalnym charakterem, co przekłada się na szerokie możliwości zastosowania naszych kształtek zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów.

Stożki styropianowe na sprzedaż – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Jako producent kształtek styropianowych oferujemy przede wszystkim sprzedaż hurtową. Nasze wyroby kierujemy do odbiorców firmowych – firm specjalizujących się w produkcji ozdób i dekoracji oraz dystrybutorów artykułów dla rękodzielników. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy także placówki specjalizujące się w prowadzeniu zajęć plastycznych oraz terapii zajęciowych.

Klientów poszukujących wysokiej jakości wyrobów dekoracyjnych ze styropianu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Obok stożków ze styropianu dostarczamy również jaja styropianowe, oraz kule styropianowe o różnych średnicach. Wszystkie nasze wyroby powstają z certyfikowanych surowców, dzięki czemu mamy pewność, że są bezpieczne i mogą być bez obaw użytkowane także przez alergików i dzieci. Stożki styropianowe dostępne są w ramach sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy zlecenia nisko-, średnio- oraz wysokonakładowe z terenu całego kraju, gwarantując krótki czas realizacji zamówień oraz szybkie terminy dostaw. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.