Wypełniacze styropianowe - EPS fillings

wypełniacze styropianowe

Oferowane Państwu wypełniacze styropianowe i piankowe dodatkowo zabezpieczą w transporcie lub magazynowaniu niemal każdy produkt, umieszczony w opakowaniu tekturowym, metalowym, plastikowym lub drewnianym.

Wypełniacz styropianowy oferujemy w formie prostopadłościanów styropianowych o wymiarach 20x20x20 mm lub 20x20x10 mm oraz kulek styropianowych o średnicy 2-5 mm. Oferowane wypełniacze styropianowe do pudełek bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w przypadku zabezpieczania wyrobów wielkogabarytowych, jak i delikatnej drobnicy. Wypełniacz styropianowy zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa (ogranicza przemieszczanie się zawartości w opakowaniu), jednocześnie nie wpływając na jego masę. To pozwala ograniczyć koszty związane z transportem towarów gotowych i sprawia, że wypełniacze styropianowe do pudełek Styromax są niezwykle popularne zarówno w przypadku firm produkcyjnych, jak i biznesów prowadzących sprzedaż wysyłkową. 

Wypełniacz piankowy występuje w postaci litery E o wymiarach zbliżonych do prostopadłościanów styropianowych.

Wszystkie rodzaje wypełniaczy styropianowych pakowane są w grubościenne worki foliowe po 0,5 m3.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. W razie pytań prosimy dzwonić: 46 838 88 70

Producent styropianu STYROMAX zaprasza do współpracy!

Szczegółowa oferta na temat wypełniaczy styropianowych po przesłaniu zapytania z danymi kontaktowymi na nasz adres email lub fax.

Zaplanowane efektywnego procesu logistycznego to spore wyzwanie. Oprócz kontroli nad łańcuchem dostaw lub nad sprawną wysyłką artykułów do klientów, konieczne jest zadbanie również o to, żeby ładunek w idealnym stanie przetrwał trudy podróży. Nawet na stosunkowo krótkich trasach bardzo łatwo jest uszkodzić produkt, jeśli jest on niewłaściwie zapakowany. Wystarczy chwila nieuwagi lub niedoskonałość na drodze, żeby przedmiot w jakiś sposób stracił na swojej funkcjonalności lub był całkowicie niezdatny do użytku. W większości sytuacji mamy do czynienia z przewożeniem ładunków na duże odległości, co dodatkowo zwiększa ryzyko zaistnienia takich problemów.

Często sprawdzone metody są najlepsze

Chociaż regularnie opracowuje się technologie, które mają ułatwić procesy logistyczne, takie jak chociażby nowoczesne programy komputerowe, nadal w wielu czynnościach używa się dość tradycyjnych rozwiązań. Dzięki temu, że doskonale sprawdzały się przez całe lata i trudno o jakąkolwiek lepszą alternatywę, nadal wykorzystywane są na szeroką skalę. Do takich rozwiązań można zaliczyć wypełniacze styropianowe.

Dlaczego wypełniacz styropianowy nie ma sobie równych?

Przede wszystkim takie rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne. Sprawdzi się w każdego rodzaju przesyłce. Do paczek o mniejszych gabarytach poleca się granulat i regranulat styropianowy. Charakteryzuje się stosunkowo drobną konstrukcją, co pozwala szczelnie wypełnić wolne przestrzenie niewielkiej przesyłki. Z kolei w przypadku nieco większych paczek dobrze będzie zastosować wypełniacz styropianowy lub piankowy składający się z większych prostopadłościanów. Staramy się sprostać oczekiwaniom różnorodnych klientów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo oba warianty. W efekcie bez problemu mogą Państwo dobrać optymalny produkt i skutecznie zabezpieczyć swoje paczki.

Funkcjonalność to bezsprzeczna zaleta wypełniaczy piankowych i styropianowych, ale na ich popularność wpływają również inne kwestie, takie jak:

1. Cena

Żeby wypełnić wnętrze kartonu i zadbać o to, żeby przedmioty nie przesuwały się wewnątrz paczki, a wstrząsy były amortyzowane, potrzeba dużych ilości wypełniaczy. Na szczęście takie rozwiązania są u nas dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Nawet jeśli potrzebują Państwo znacznych ilości worków z wypełniaczami,  wydatek nie będzie kłopotliwy.

2. Lekkość

Na to, jak sprawnie przebiega transport i magazynowanie produktów, wpływają nie tylko wymiary artykułów, ale też ich waga. Wypełniacze są bardzo lekkie, dlatego ciężar transportowanego ładunku nie zwiększa się, nawet jeśli użyje się dużej ilości granulatu, regranulatu i wypełniaczy.

Wszystkie osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o naszych produktach, mogą liczyć na wyczerpujące informacje oferowane przez profesjonalną obsługę firmy Styromax. Nasza załoga z przyjemnością przybliży Państwu szczegóły i postara się doradzić w taki sposób, żeby zakupy były udane i idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.