Formy wtryskowe

Formy wtryskowe do styropianu - producent form - naprawa form wtryskowych

Firma „STYROMAX” produkuje różnego rodzaju opakowania styropianowe i polipropylenowe według indywidualnych zamówień i projektów klienta. Opakowania te służą m.in. do zabezpieczania sprzętu AGD i RTV. Charakteryzują się niezwykłą lekkością a zarazem wytrzymałością i elastycznością (opakowania z polipropylenu). Opakowania wykonujemy w oparciu o standardowe oraz indywidualnie przygotowywane formy wtryskowe. Formy wtryskowe wykonujemy na zamówienie oferując jednocześnie produkcję komponentu lub sprzedaż samych form. Jako doświadczony producent form wtryskowych do styropianu oferujemy także naprawę form wtryskowych. Nieobca jest nam również adaptacja form wtryskowych – usługa polegająca na takiej modyfikacji gotowych form wtryskowych, aby jak najlepiej odpowiadały one bieżącemu zapotrzebowaniu linii danej produkcyjnej. Adaptacja form wtryskowych pozwala na uzyskanie produktu gotowego określonych parametrach użytkowych przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z koniecznością przygotowania nowej formy wtryskowej na zamówienie. Dodatkowym atutem adaptacji i modyfikacji gotowych form wtryskowych jest ograniczenie produkcji odpadów.

Formy wtryskowe do styropianu

Istotnym atutem w naszej działalności jest posiadanie własnej narzędziowni, zajmującej się wytwarzaniem i adaptacją form wtryskowych do produkcji wszelkiego rodzaju kształtek i opakowań. Specjalistyczne oprzyrządowanie do którego należą m.in. obrabiarki numeryczne w połączeniu z wykwalifikowanym, kompetentnym zespołem specjalistów pozwalają na zaspokojenie większości potrzeb naszych klientów w dziedzinie wytwarzania produktów z EPS i EPP. Doatkowo nasza oferta obejmuej także naprawę form wtryskowych.

Jako doświadczony producent form wtryskowych, które produkujemy na potrzeby własne oraz indywidualne zamówienia Klientów dostarczamy Państwu najwyższej jakości produkty:

  • standardowe formy wtryskowe do licznych zastosowań,
  • niestandardowe formy wtryskowe na zamówienie,
  • formy wtryskowe do produkcji detali dekoracyjnych w różnych kształtach.

Klientów zainteresowanych zakupem, naprawą lub adaptacją form wtryskowych na potrzeby aktualnej produkcji przedsiębiorstwa zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z przedstawicielem marki STYROMAX.

Opakowania wytwarzane są z różnego rodzaju surowców – również o podwyższonych właściwościach termicznych lub obniżonej chłonności wody. Przetwarzamy m.in.: LAMBDAPOR, PERIPOR, ARCEL i inne.

Produkując opakowania styropianowe i polipropylenowe od wielu lat, dla uznanych na rynkach światowych firm z branży elektronicznej, oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu nowych wzorów opakowań.

Czas od wykonania projektu do wyprodukowania gotowego wyrobu wynosi nawet poniżej dwóch tygodni!