kule styropianowe

Kule styropianowe

Marka STYROMAX to doświadczony producent kształtek styropianowych o zróżnicowanym zastosowaniu. Na potrzeby naszych Klientów oferujemy kule styropianowe na sprzedaż. Kule styropianowe wykonujemy z wysokogatunkowych surowców, co przekłada się na ich trwałość oraz mnogość zastosowań.

Posiadamy w ofercie kule styropianowe wykonane z twardego styropianu o średnicach 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 20, 30, 40, 50 cm.

Kula styropianowa 20 cm składa się z dwóch połówek łączonych na wpust. Połączenie jest trwałe, a zarazem praktycznie niewyczuwalne, dzięki czemu nie przeszkadza w pracach plastycznych, ani podczas dekorowania kształtek i produkcji ozdób oraz dekoracji.

Kule styropianowe na sprzedaż – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Jako producent szerokiego asortymentu kul styropianowych naszą ofertę produktową kierujemy przede wszystkim do dystrybutorów akcesoriów przeznaczonych dla rękodzielników. Kule oferujemy w sprzedaży hurtowej, zapewniając terminową realizację zamówień średnio- oraz wysokonakładowych. Jednocześnie do skorzystania z oferty kul styropianowych na sprzedaż zachęcamy producentów wszelkiego rodzaju ozdób i dekoracji. Kule styropianowe STYROMAX bardzo dobrze sprawdzają się do produkcji dekoracji bożonarodzeniowych, a także podczas wszelkiego rodzaju prac plastycznych realizowanych w placówkach oświatowych i kołach zainteresowań.

Wykonane z certyfikowanych surowców kule styropianowe marki STYROMAX są bezpieczne dla dzieci i dorosłych. Bez obaw mogą z nimi pracować także alergicy. Sam produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i sprężystością. Kule nie kruszą się i nie łamią. Z łatwością przyjmują szpilki, pineski oraz inne formy dekoracji wbijanych. Dekoracje można również mocować do powierzchni kul za pomocą kleju na gorąco – w kontakcie z wysoką temperaturą styropian odkształca się w bardzo niewielkim stopniu, jednocześnie zapewniając trwałość połączenia.

Klientów poszukujących wysokiej jakości kształtek styropianowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Kule styropianowe oferujemy w sprzedaży wysyłkowej, zapewniając dostawy do Klientów na terenie całego kraju. Jako producent wysokiej jakości kształtek styropianowych w asortymencie posiadamy także jaja styropianowe, stożki styropianowe oraz szeroką gamę materiałów ozdobnych. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.