Styropian do puf

Pufy styropianowe, styropian do puf

Pufy i fotele relaksacyjne z granulatem styropianowym (tzw. styropianowe pufy) cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników. Za ich wyborem przemawia niezwykła wygoda oraz nietuzinkowy design siedziska, dzięki któremu wnętrze zyskuje nowoczesny, nonszalancki charakter. Aby cieszyć się wygodą oraz funkcjonalnością puf z wkładem styropianowym jak najdłużej musimy pamiętać o jego regularnej wymianie. W przeciwnym razie pufa straci na objętości i z czasem będzie coraz mniej komfortowa w użytkowaniu.

Marka STYROMAX to znany i ceniony producent wyrobów styropianowych. Jedną z naszych specjalności jest wkład styropianowy do puf. Wkład styropianowy do puf oferujemy w postaci granulatu o mieszanym uziarnieniu (na styropian do puf i foteli składają się kuleczki styropianowe o różnej średnicy). Styropian do pufy oferujemy w workach o zróżnicowanym litrażu, co pozwala na dobór adekwatnie do rozmiaru siedziska.

Wysokiej jakości wkład styropianowy do puf

Oryginalny styropian do puf marki STYROMAX przyjmuje postać małych, zbitych, styropianowych kulek. Nie kruszy się, jest rwały i bardzo plastyczny – po odkształceniu wraca z powrotem do oryginalnego kształtu. Stanowi idealne wypełnienie siedziska, dzięki któremu styropianowe pufy są tak wygodne, a siedzenie na nich jest naprawdę relaksujące i odprężające.

Na rynku dostępne są również zamienniki granulatu styropianowego do puf. Część z nich w aspekcie wizualnym przypomina oryginalny wypełniacz, część przyjmuje inny kształt. Zamienniki odznaczają się gorszymi parametrami użytkowymi –  są mniej trwałe, a zarazem o wiele mniej plastyczne. Części z nich jest twarda, co powoduje dyskomfort podczas użytkowania siedziska. Część kruszy się generując pył, który może się przedostawać przez materiał obiciowy na zewnątrz zanieczyszczając pomieszczenie.

Do współpracy zachęcamy firmy produkujące styropianowe pufy, jak również klientów prywatnych poszukujących wysokiej jakości wypełnienia uzupełniającego do posiadanego siedziska.