Lodówki styropianowe

Lodówki styropianowe - styropianowe pojemniki termoizolacyjne

Styropianowe pojemniki termoizolacyjne wykorzystuje się w szczególności do pakowania, przechowywania lub transportu produktów zamrożonych w suchym lodzie, w tym żywności w opakowaniach własnych lub luzem, żywych lub zamrożonych ryb. Wysokiej jakości lodówki styropianowe oraz styropianowe pojemniki termoizolacyjne mogą być również wykorzystywane do transportu farmaceutyków i produktów leczniczych wymagających przechowywania w odpowiednio niskiej temperaturze. Dodatkowym atutem pojemników styropianowych jest zabezpieczenie zawartości na czas transportu i przechowywania przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Lodówki styropianowe znajdują także zastosowanie w gospodarstwach domowych. W zależności od potrzeb mogą służyć jako lodówki turystyczne do transportu warzyw, mrożonek i mięs lub jako chłodziarki do napojów. Utrzymanie niskiej temperatury wewnątrz styropianowych pojemników termoizolacyjnych zapewniają wkłady do lodówek turystycznych, tradycyjne lub żelowe. Oferowane lodówki styropianowe odznaczają się podwyższoną odpornością na działanie wody, dzięki czemu mogą być użytkowane także z tradycyjnym lodem lub wykorzystywane do jego przechowywania na czas transportu.

Styropianowe pojemniki termoizolacyjne bardzo dobrze sprawdzają się również podczas ciepłych lub gorących dań, dlatego też znajdują zastosowanie w gastronomi. Szczególnie chętnie korzystają z ich firmy cateringowe oraz dostawcy dań na wynos.

Styropianowe pojemniki termoizolacyjne marki STYROMAX

STYROMAX to znany i ceniony producent opakowań ze styropianu. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują lodówki styropianowe oraz styropianowe pojemniki termoizolacyjne, które wykonujemy z surowca najwyższej jakości. Posiadamy atest higieniczny oraz certyfikat jakości zdrowotnej, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo zarówno w przypadku kontaktu pojemników z produktami spożywczymi, jak i farmaceutykami.

Pojemniki i lodówki możemy wykonać na dowolny wymiar, z możliwością indywidualnego określenia grubości ścianek. Klientów zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze wyrobu, który najlepiej spełni Państwa potrzeby i oczekiwania.